ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ФК «Калуш» розпрощався з сімома гравцями та тренерським штабом команди

Керівництво ФК «Калуш» припинило співпрацю з сімома гравцями команди – оборонцем Романом Николишиним, півзахисниками Русланом Дедухом, Богданом Денегою, Антоном Антошиним, нападниками Юрієм Голубкою, Ярославом Матвіївим та Андрієм Драганом. Також покинули клуб головний тренер команди Василь Малик, тренер голкіперів Ігор Білан та адміністратор Олександр Войтюк. Всім їм висловлено подяку за час, проведений у професійному футбольному клубі Другої ліги, та побажання домогтися успіхів у подальшій футбольній і тренерській кар’єрі.

Ситуацію з кадровою ротацією, що відбулася у ФК «Калуш», прокоментував на офіційному сайті клубу її президент Андрій Білецький.

– Ми доволі молодий клуб на мапі професіонального футболу України, – заявив А. Білецький. – Тож робимо перші кроки у становленні як клубу, так і команди.

Для нас важливо, щоб кожне управлінське рішення було виваженим, збалансованим, йшло на користь клубу і відображало стратегію його розвитку. Головним пріоритетом у нашій стратегії завжди повинен бути саме клуб і його інтереси. А реалізовувати ці інтереси повинно ядро однодумців.

Вважаємо, що у правління клубу, президента, менеджменту і головного тренера має бути спільний погляд на стратегічний розвиток клубу. Ніхто не вимагає, щоб усі думали однаково та в унісон, ніхто не заперечує дискусій та гострих обговорень. Але ми прагнемо бути соратниками саме у ключових, визначальних питаннях.

З попереднім тренерським штабом ми розійшлись у зв’язку з різним баченням подальшого розвитку клубу. Тож ми подякували один одному і без взаємних образ чи звинувачень вирішили припинити подальшу співпрацю.

Наразі ведемо перемовини з кандидатами на пост нового головного тренера. Хочеться зробити правильний, виважений крок у виборі наставника команди, тому не поспішаю з цим рішенням.

Керівництво ФК «Калуш» ще раз висловлює подяку тренерському штабу, який працював на благо нашого клубу, і бажає Василю Малику й Іванові Білику професійних успіхів у їхній подальшій тренерській кар’єрі.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

P.S. Наразі гравці калуської команди перебувають у відпустці, яка, за попередніми даними, триватиме до середини січня 2018 року. Керівництво ФК «Калуш» готуватиме план підготовки команди до весняної частини чемпіонату України з футболу вже разом з новим тренерським штабом. Попередня дата початку підготовки – 23 січня.

Нагадаємо, на «зимову» перерву команда «Калуш» пішла, перебуваючи на третьому місці турнірної таблиці в групі А Другої ліги, поступаючись лише одним пунктом її лідерам – закарпатському «Минаю» і житомирському «Поліссю». А перший «весняний» матч «червоно-чорні» проведуть 31 березня з хмельницьким «Поділлям».

03.12.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]