Івано-Франківська область, м. Калуш, (вул. Промислова 4)
ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Фірмі «Лінде» доручено модернізувати теплообмінники

Цього тижня в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» перебували фахівці фірми «Лінде» (Німеччина), зокрема  віце-президент з виконання проектів Дірк Ріхтер та сервісний інженер Вольфганг Харрекер.

Як повідомив редакції «НК» заступник головного механіка підприємства Віктор Блащак, приїзд німецьких спеціалістів був пов’язаний з необхідністю детального аналізу та оцінки стану двох пластинчастих теплообмінників установки з виробництва етилену, щоб у період капітального ремонту установки, який попередньо очікується провести в листопаді, виконати роботи з їх реконтрукції.

Більш детально про ті завдання, які слід було виконати представникам «Лінде» на калуському підприємстві, розповів Дірк Ріхтер.

– Закономірно, що саме нашу фірму було обрано для ведення робіт з оновлення теплообмінників етиленового комплексу, – зауважив п. Ріхтер. – Адже за нашим проектом вони були виготовлені і з тих пір минуло вже більше 30 років. Тож цілком логічно, що це обладнання потребує нині модернізації. Задля цього ми внесемо певні зміни в існуючий проект, що дозволить поліпшити роботу теплообмінників під час їх експлуатації.

– Яке враження в цілому справила на вас установка з виробництва етилену?

– Ми не могли ознайомитися з роботою всього комплексу, але звернули увагу, що ваші спеціалісти впровадили під час його експлуатації ряд технічних рішень з метою поліпшення  роботи обладнання. Саме такий підхід до експлуатації подібних установок забезпечує їх довготривалу і надійну роботу. Тож побачене справило дуже хороше враження і десь навіть приємно  здивувало.

Хочу з цього приводу ще сказати, що в країнах Західної Європи, зокрема і в Німеччині, установки такого віку теж успішно експлуатуються. Їм приділяється така ж увага, як і вашій, тобто вони постійно  вдосконалюються. Будувати нові комплекси дуже затратно фінансово, а тому слід належно дбати про стан діючих.

– Скільки знадобиться часу для виконання запланованих робіт з реконструкції теплообмінників?

Зважаючи на те, що діючі теплообмінники знаходяться в хорошому стані, роботи з їх модернізації, за попередніми даними, триватимуть приблизно 10 днів. Задля успішного їх виконання спільно зі спеціалістами «КАРПАТНАФТОХІМу» ми вивчили та погодили місця розміщення приладів та обладнання, періодичність виконання робіт та інше.

Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

На знімку (зліва направо):  Вольфганг Харрекер, перекладач Галина Бутковська та Віктор Блащак.

08.06.2018

Інші публікації

Іван Підсадюк: «Хочу, щоб місто гордилося тим, що має таке підприємство…»

У грудні 2017 року, згідно з рішенням Загальних зборів учасників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», новим генеральним директором підприємства призначено Івана Михайловича  Підсадюка, який до цього працював його першим заступником – головним інженером. На перший погляд, здавалось би, що все закономірно –  підприємство очолив перший заступник генерального директора   підприємства. Але, якщо вдатися до історії спорудження в 60-их роках […]

Молоді нафтохіміки гідно представили підприємство у Львівському півмарафоні

Минулої неділі, 10 червня, в оповитому біговими легендами та надзвичайно красивому в архітектурному плані Львові відбувся 3rd Molokiya Lviv Half Marathon 2018, що входить до календаря бігової ліги Run Ukraine Running League.  У числі інших професійних спортсменів та бігунів-аматорів з України, Білорусі, Азербайджану, Росії, Польщі, Румунії, Німеччини, Іспанії, Англії, Туреччини, Канади, США та ще ряду […]