ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Дякуємо, що про нас не забуваєте…»

    Калуські нафтохіміки вшанували ветеранів Другої світової війни

   У День пам’яті та примирення, який передує Дню Перемоги, в Народному музеї історії та трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» панувала святкова атмосфера. Сюди завітали представники адміністрації підприємства, члени Ради ветеранів, а також уже старенькі, але не за роками жваві ветерани війни і трудового фронту.

   Організатори заходу очікували на дев’ятьох винуватців цього невеличкого торжества, яким було передбачено вручення одноразової матеріальної допомоги, але прийшло їх у супроводі родичів лише троє. Це, зокрема, учасник бойових дій у Другій світовій війні Іван Михайлович Ардан та учасниці трудового фронту Ніна Мартинівна Макарійчук та Альміра Мінібаївна Ларіонова.

   Урочиста частина розпочалася зі слів вітання на адресу живих ветеранів війни від голови Ради ветеранів підприємства Юрія Безуглого та заступника генерального директора Ігоря Мацьківа. Їх виступи були наповнені словами подяки присутнім учасникам кривавих подій більш як 70-літньої давності, за врятований світ від фашизму, за мирне небо.

   Після нагородження присутнім ветеранам було запропоноване частування. І хоча роки та стан здоров’я вже не дозволяли їм випити традиційні сто грамів, але все ж вони пригубили келихи в пам’ять як за полеглими, так і вже померлими учасниками Другої світової війни.

   Виступили на цьому святі-зустрічі й ветерани:

   І.М.Ардан: «Ми раді тому, що про нас пам’ятають на підприємстві, де ми колись працювали. Тож хочу від імені всіх ветеранів подякувати за таку увагу його керівництву та всім калуським нафтохімікам».

   Н.М.Макорійчук: «Дякуємо, що не забуваєте як про нас живих, так і полеглих учасників війни. Нам ця підтримка дуже потрібна. Адже кожен день для нас тепер є певним випробуванням. Але я особисто дякую Богові, що ще сама ходжу на ринок за продуктами, в магазин, в банк… І це мене радує».

   Після цього ветерани разом із представниками колективу нафтохіміків поклали квіти до пам’ятника Олександру Корякову в с. Боднарів, медичним сестрам Надії Клюєвій та Надії Гусєвій в Підгірках, а також до могил героїв на Пагорбі Слави.

   Всім тим ветеранам війни та трудового фронту, які не змогли прибути 8 травня в ПК «Мінерал», грошові допомоги, за словами Ю. Безуглого, будуть вручені за місцем їх проживання.

     Степан Василів.

10.05.2019

Складові успіху: досвід, знання, належна дисципліна і взаєморозуміння

Проїжджаючи дорогою, що веде до прохідних виробництва етилену і поліетилену товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», помітив колону вантажних машин, на більшості яких були іноземні номери. Сумнівів у тому, що це за вантажівки і чого вони стоять на узбіччі дороги, не було жодної – усі вони мали намір завантажитися поліетиленом калуського виробництва. І все-таки, чому стільки автомашин, невже сталася […]

«Львівська політехніка» запрошує калуських нафтохіміків на навчання

На сторінках «НК» вже неодноразово повідомлялося про співпрацю «КАРПАТНАФТОХІМу» з вищими навчальними закладами України. Зокрема, йшлося про те, що підприємство активно працює в напрямку залучення в свої підрозділи молодих фахівців – випускників коледжів, училищ і вищих закладів освіти, а також стимулює працівників до підвищення кваліфікації. З часу відновлення повноцінної роботи підприємства сотні студентів відвідали «КАРПАТНАФТОХІМ» […]