ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Дружба» гостинно зустріла дітей калуських нафтохіміків

У попередніх номерах «НК» йшлося про те, що цього року згідно з рішенням Спостережної ради ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», діти працівників підприємства зможуть відпочивати та оздоровлюватися в дитячому таборі «Сонячний берег», що на Одещині, або «Дружба» (с. Новоселиця Долинського району). Крім того, цього року є можливість відпочити на морському узбережжі батькам  спільно з дітьми на базі відпочинку «Плай» (с. Сергіївка).

Найшвидше маленьких відвідувачів зустрів табір «Дружба». Діти калуських нафтохіміків, котрі  виявили бажання тут  відпочити, прибули у табір вже 1 червня. А згодом відвідали табір, щоб ознайомитися з умовами перебування дітвори, радник голови Спостережної ради підприємства Світлана Єсауленко та голова об’єднаного профкому калуських нафтохіміків Олег Кушлик.

– Декілька останніх років діти наших працівників відпочивали лише в санаторію «Перлина Карпат», що в селі Витвиця  Долинського району, – розповідає Олег Дем`янович. – Це було пов’язано з простоєм виробництв, але тепер ми відновили співпрацю з дитячим табором «Дружба», куди діти їздили раніше. Цей табір за рівнем надання послуг, харчуванням та іншими важливими складовими знаходиться  на дещо вищому рівні. Загалом протягом літа у «Дружбі» планується оздоровити 80 дітей калуських нафтохіміків. Один заїзд триває 18 днів. До слова, наразі уже всі місця зайняті, тому розглядається можливість віднайти кошти, щоб організувати ще один додатковий заїзд.

Щодо самого табору «Дружба», то відвідавши його, ми були приємно вражені. Мені особливо сподобалося, що діти весь час чимось зайняті. Вони або беруть участь у культурно-масових заняттях, або перебувають на оздоровчо-лікувальних процедурах та інших заходах. Діти з задоволенням приймають лікувальні ванни, інгаляції, відвідують басейни, соляні кімнати, курси масажів та інші процедури. До речі, це відзначили і батьки дітей, які навідалися до них у минулі  вихідні. За їх словами, якщо раніше діти годинами спілкувалися з ними, то тепер на розмову вділяли лише декілька хвилин, адже їх чекали на тих чи інших цікавих заняттях. Позитивно оцінюю і територію табору. Вона охайна, прибрана, огороджена, містить цікаві елементи благоустрою. Вразило мене також те, що в таборі є побутові кімнати з пральними машинами. Діти можуть здати вихователям одяг, який потрібно випрати.

Коли ми навідалися у табір, там якраз харчували дітей. Тому можу сказати, що порції досить великі, а сама їжа смачна і збалансована. Загалом у «Дружбі» протягом дня дітей харчують п’ять разів.

Своєю чергою Світлана Єсауленко додала, що турбота про працівників та їх здоров’я має для керівництва «КАРПАТНАФТОХІМу” пріоритетне значення. Бо здорові й належно відпочилі співробітники – запорука ефективної роботи підприємства. Адже не секрет, що головне в будь-якій справі – це люди, а умови їх праці та відпочинку, увага до здоров’я працюючих та їх дітей – важливі складові кадрової політики підприємства. Тому  його соціальна політика й будується на принципах турботи про своїх співробітників і членів їх родин, а також на формуванні привабливого для працюючих соціального пакету, в який входять не тільки всі гарантовані законодавством пільги, а й достатня кількість програм з підтримки родини, здоров’я й організації дозвілля. Це, зокрема, й санаторно-профілактичне лікування, відпочинок, оздоровлення на базах відпочинку працівників і членів їх сімей, а також організація спортивно-розважальних заходів на базі ФСК «Нафтохімік” – різноманітних змагань, туристичних походів, виїздів на збір грибів, сплавів рікою та ін.

Відвідавши дитячий табір «Дружба», була приємно здивована його молодим педагогічним колективом. Вони з непідробленою наснагою розповідали про заходи й конкурси, які тут підготовлені для дітей. Уся програма розроблена з урахуванням їх інтересів, тому так легко ці заходи дітьми сприймаються.

Свіже лісове повітря лісистої місцевості, сонце, фізична активність, нові враження – усе це заряджає дітей енергією на весь рік. А молоде й здорове покоління – це наш потенційний кадровий резерв.

Записала Тетяна ЯНІЦЬКА.

25.06.2018

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]