ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Драйвове спортивне свято нафтохіміків»

Цей вираз неодноразово повторював на стадіоні «Хімік», де 8 вересня проводилося професійне свято калуських нафтохіміків, ведучий дійства-пікніка «КАРПАТНАФТОХІМ – НОВИЙ СТАРТ!». І насправді різні ігри та змагання, якими була насичена перша частина святкового дійства, справляли таке схвальне враження у тих, хто не змагався, піднімали настрій і додавали вболівальникам емоцій у підтримці спортсменів. Вони ж викладалися на повну в боротьбі за першість та нагороди, здобути які на очах значної глядацької аудиторії, тим паче, колег по роботі, їхніх дітей, рідних, вдвічі приємніше, ніж будь-де інше та на в такій атмосфері.

Пожежники вміють і в бальон грати

Першими розпочали змагання на стадіоні «Хімік» футболісти. І відразу ж чимало з уже на той час там присутніх нафтохіміків перемістилося ближче до запасного поля, де організували проведення турніру з міні-футболу.

Змагалися шість команд, серед яких і команда «Техінсервіс» з Києва. При всій повазі до футболістів зі столиці калуські нафтохіміки на полі свою гостинність, звісно, проявляти не стали. Тут вже всі дотримувалися спортивного принципу: перемагає той, хто більше забиває. У групі, в яку потрапила команда «Техінсервіс», її суперники виявилися сильнішими. Команда управління обіграла київський колектив з рахунком 2:0, а команда виробництва етилену і поліетилену – з рахунком 4:1.

В останньому матчі в цій групі переможці протистояли один одному. Долю цього поєдинку вирішив один гол. Його забила команда виробництва етилену і поліетилену.

А ось у фіналі більше пофортунило команді ДПРЧ-24, яка посіла перше місце в іншій групі. Пожежники, які забезпечують охорону об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», перемогли команду виробництва етилену і поліетилену та відповідно стали чемпіонами турніру з міні-футболу. Третє ж місце виборола команда управління, перемігши у «бронзовому» фіналі команду залізничного цеху.

Сім’я Псюк «вигребла» перемогу в піску

Оригінальні й до певної міри забавні та веселі сімейні естафети запропонували для нафтохіміків організатори дійства. Насправді в Калуші щось подібного досі не проводилося. Та й самі учасники естафет до змагань не знали, що на них очікує.

Біг у величезних черевиках, потрійних штанах, на надувному олівці, перетягування кульок через повітряні перешкоди та силове протистояння мам в ямі з піском стали своєрідним шоу. Особливо привернуло увагу нафтохіміків перетягання в піску представниць сімей Псюк і Курилко, за результатом якого вирішувалась доля першого місця. Мами, заперезані в з’єднані між собою спортивні пояси, довго пручалися в стоячому, напівлежачому і лежачому стані, як плавці гребли пісок, щоб з середини дістатися краю ями, але так і не спромоглися цього зробити. Рефері вимушений був зафіксувати нічию і запросити до протистояння батьків для визначення переможця сімейної дуелі. В цьому двобої спритнішим і сильнішим від свого суперника Руслана Курилка виявився Петро Псюк.

Чемпіонський кубок і найбільшу премію отримали залізничники

Завершальним акордом спортивних змагань на стадіоні «Хімік» стали богатирські ігри, де свою силу нафтохіміки проявляли в гирьовому спорті, армрестлінгу й перетягуванні линви.

Представники залізничного цеху Василь Булавинець і Михайло Лилак осилили всіх суперників відповідно в підніманні двох гир та боротьбі на руках. А команда управління в черговий раз довела, що в змаганнях з перетягування линви їй на сьогодні немає рівних у «КАПРАТНАФТОХІМі». У фіналі управлінці подужали залізничників.

До цього часу вже були завершилися і змагання з волейболу, кульової стрільби та дартса, що проводилися у приміщенні ФСК «Нафтохімік» за програмою спартакіади серед виробництв та інших підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тож ведучий дійства на стадіоні «Хімік» запросив переможців і призерів всіх змагань зібратися біля головної сцени, де відбулася церемонія нагородження найспортивніших і найсильніших нафтохіміків.

Спочатку урочисто відзначили переможців і призерів у сімейних естафетах, індивідуальних видах спортивної програми (гирьовому спорті та армрестлінгу), а потім нагороди кращі команди. Власне, для команд організатори спортивного свята встановили й солідні грошові премії.

Перетягувальники линви отримали за зайняте 1 місце 1000 грн, 2 місце – 700 грн, 3 місце – 500 грн. Аналогічні грошові нагороди були вручені командам ДПРЧ-24, виробництва етилену і поліетилену та управління, які відзначилися в турнірі з міні-футболу.

Та найсолідніші призи дісталися командам за участь та досягнення відповідних результатів у спартакіаді серед виробництв та інших структурних підрозділів підприємства. За четверте місце заохочувальну премію в розмірі 3 тис. грн. отримала команда виробництва етилену і поліетилену. А грамотами, кубками і грошовими преміями в розмірі 5, 7 і 10 тис. грн були нагороджені команди виробництва ПВХС і КС (3 місце), управління (2 місце) та залізничного цеху (1 місце).

Василь ТКАЧУК.

14.09.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]