ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Для визначення причин пожежі було запрошено науковців та іноземних спеціалістів

– Питання відновлення роботи установок виробництва етилену та поліетилену після завершення ремонтно-відновлювальних робіт в цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу, де 12 січня сталася пожежа, є нині пріоритетним для колективу всього нашого підприємства, – наголосив 6 лютого на оперативній нараді за участю головних спеціалістів, начальників виробництв, управлінь і служб ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» генеральний директор Іван Підсадюк.

Він також поінформував присутніх про те, що задля вчасного та якісного виконання завдань з ремонту та заміни пошкодженого обладнання роботи ведуться цілодобово із залученням спеціалістів сторонніх організацій та підприємств.

Більш детально про те, які роботи виконуються з метою відновлення обладнання установки, журналіст «НК» поцікавився в начальника виробництва етилену і поліетилену Івана Федоріва.

– З метою вчасного виконання завдань, – розповідає Іван Михайлович, – на виробничому майданчику цеху разом із його технологічним персоналом та працівниками нашого ремонтного управління нині трудяться спеціалізовані бригади ТОВ «НАФТОХІМ СПЕЦ МОНТАЖ» (Миколаїв), Української будівельної асоціації (УБА) з Калуша та Гребінківського машинобудівного заводу з Київщини. Роботи з діагностики обладнання було доручено виконати спеціалістам СП «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» з Дніпра. До їх виконання вони приступили вже на наступний день після пожежі. Саме за результатами їх досліджень і було визначено, яке обладнання і трубопроводи потребують заміни.

До ведення ізоляційних робіт, окрім наших ремонтників, залучено спеціалістів уже згаданого товариства з Миколаєва та підприємств «Укрбуденергозахист» з Вінниці й «Укртеплозахист» з Калуша. І сьогодні бригади зазначених підприємств ведуть роботи з облаштування нової так званої холодної ізоляції поліуретаном та мінеральною ватою.

– Наскільки забезпечене виробництво необхідними для ведення робіт матеріалами та новим обладнанням?

– Згідно з результатами діагностики, все обладнання і трубопроводи, які вже не підлягали експлуатації, були демонтовані й відразу розпочалися роботи з їх заміни. До кінця поточного тижня на виробництві має вже бути все те, що необхідне для ведення відновлювальних робіт, в тому числі і два нові теплообмінники, які будуть виготовлені на Гребінківському машинобудівному заводі. Роботи з їх монтажу, а також із заміни частини металоконструкцій трубопроводів виконуватимуть працівники підприємств ТОВ «НАФТОХІМ СПЕЦ МОНТАЖ» та УБА.

Хочу ще з цього приводу сказати, що окреме обладнання та труби постачальникам підприємства довелося замовляти не тільки на вітчизняних підприємствах, а й за кордоном, зокрема в Естонії та Польщі. Все необхідне обладнання та матеріали ми отримуємо згідно з графіком, тож ніщо не повинно нам завадити вчасно завершити заплановані роботи.

А чи вже відома причина, через яку сталася пожежа?

– Комісія, до складу якої входять перші керівники підприємства та його головні спеціалісти, ще працює. З метою об’єктивного визначення всіх причин загорання були запрошені до проведення відповідних експертиз науковці та іноземні спеціалісти, зокрема фахівці ДП «ДКТБ Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України», Національного університету «Львівська політехніка», німецької фірми «Лінде» як ліцензіара установки, а також товариства «ДІЕКС-ВЕСТ» з Івано-Франківська.

Представники всіх вищезазначених підприємств та наукових закладів вже побували на виробництві й провели відповідні дослідження, тож тепер очікуємо на результати, які й дозволять встановити причину загорання.

В якому стані перебуває нині все інше обладнання виробництва і чи є актуальним питання забезпечення кадрами?

– Все обладнання як етиленової, так і поліетиленової установок виробництва перебуває в стані так званого гарячого простою, коли всі трубопроводи й інші вузли заповнюються азотом. Окрім цього, з метою підтримки обладнання в необхідному температурному режимі працюють паровий котел, одна піч піролізу (для підтримання необхідної температури в масляній колоні), а також система водооборотного циклу. Тобто технологічний персонал виконує всі ті роботи, які мають забезпечити належний пуск установки. Сировину та необхідні для пуску і роботи матеріали ми теж маємо.

Що стосується забезпечення колективу необхідними кадрами, то  в цьому проблем теж не існує.  В нас достатньо нині як досвідчених спеціалістів, так і молодих, які  прагнуть і більше знати, і кар’єрно зростати.

Розмову записав Анатолій Гайовий.

На знімку: ремонтники монтують нове обладнання.

08.02.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]