ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Для цеху електролізу придбано сучасний фотометричний аналізатор

Минулого тижня до залу електролізу цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом було доставлено фотометричний аналізатор іонів кальцію і магнію виробництва всесвітньовідомої швейцарської компанії Metrohm. Цей аналітичний прилад нового покоління закуплено підприємством «КАРПАТНАФТОХІМ», оскільки подібний, який експлуатується відтоді, коли 2010 році була запущена установка з виробництва хлору і каустичної соди, вже відслужив свій термін.

Того ж самого дня, що й аналізатор, спеціально прибув з Києва на підприємство спеціаліст ТОВ «Юнілаб», яке в Україні є ексклюзивним представником Metrohm – виробника лабораторного та виробничо-аналітичного обладнання. Також це товариство співпрацює з повідними європейськими й світовими компаніями, що виробляють аналогічне обладнання.

Представник «Юнілабу» Віталій Ткачук у розмові зі мною зазначив, що аналізатор іонів, який замовило для виготовлення і придбало товариство «КАРПАТНАФТОХІМ», був спроєктований за підтримки німецьких інженерів і протестований безпосередньо в Німеччині. При цьому бралися до уваги вихідні дані від замовника щодо контрольно-вимірювальних параметрів та враховувалися особливості процесу електролізу. Власне, в ньому дуже важливе значення має сумарна концентрація іонів кальцію і магнію в розсолі, перевищення регламентних норм яких може призвести до виходу з ладу іонообмінних мамбран.

За словами співрозмовника, виготовлений для «КАРПАТНАФТОХІМу» аналізатор іонів базується на фотометричному принципі виміру. Він високочутливий до іонів кальцію і магнію, які містяться в розсолі, та автоматично забезпечує дуже точні вимірювання, працюючи в діапазоні від 0 до 200 мікрограм на літр.

Віталій Ткачук також повідомив, що він розраховує за два дні впоратися з демонтажем в залі електролізу цеху з виробництва ХіКС-ММ старого аналітичного приладу та монтажем і наладкою нового фотометричного аналізатора іонів виробництва компанії Metrohm. Крім того, спеціаліст «Юнілабу» наголосив, що їхня фірма готова буде взяти на себе відповідальність за базове технічне обслуговування аналізатора.

Василь ТКАЧУК

На знімку: процес монтажу, наладки і калібрування нового фотометричного аналізатора Віталій Ткачук виконував у присутності й при підтримці старшого майстра дільниці цеху КВПтаА Богдана Колодія, який обслуговує аналітичні прилади на виробництві ПХВСС і КС.

18.02.2022

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]