Діти нафтохіміків улітку оздоровлюватимуться в таборах за путівками підприємства
Діти нафтохіміків улітку оздоровлюватимуться в таборах за путівками підприємства
Минулого року через коронавірусну пандемію діти працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» не мали можливості відпочивати й оздоровлюватися влітку в дитячих таборах за пільговими путівками, які надавалися підприємством. Цьогоріч вони матимуть таку можливість.
Як повідомив начальник відділу соціальних програм і заробітної плати ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мельник, Наглядова рада та керівництво підприємства ухвалили рішення про відпочинок та оздоровлення дітей нафтохіміків як окремо, так і спільно з батьками влітку 2021 року.
– Для оздоровлення дітей віком від семи до 16 років обрано дитячий табір «Дружба», що розташований в селі Новоселиця Долинського району, – розповідає Ігор Ярославович. – Два роки тому там мали можливість відпочивати й оздоровлюватися в період літніх канікул діти працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» та відгуки від батьків про перебування їхніх синів чи дочок у «Дружбі» адміністрація та об’єднаний профком підприємства отримували дуже позитивні.
Влітку передбачено п’ять заїздів дітей до «Дружби» з тривалістю кожного 15 днів. Перший заїзд до цього дитячого табору буде організовано вже з 6 червня.
Повна вартість путівки – 9 тис. гривень, з яких батьки мають заплатити 1,8 тис. грн.
Для працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» спільно з дітьми пропонуються путівки для оздоровлення влітку в пансіонаті відпочинку «Сонячний берег», що розташований в селі Сергіївка Одеської області на березі Чорного моря.
Повна вартість путівки – 6600 грн, а працівник підприємства має заплатити 1980 грн.
Василь ГОЛИНСЬКИЙ.
Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]
Все обладнання та комунікації технологічних цехів звільнено від продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання знаходиться у належному технічному стані. Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому стані. В структурних підрозділах підприємства розроблено регламенти, які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]