Івано-Франківська область, м. Калуш, (вул. Промислова 4)
ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Діти нафтохіміків будуть з подарунками

І цього року діти нафтохіміків у повній мірі відчують наближення новорічно-різдвяних свят. З бюджету підприємства будуть виділені кошти на проведення святкових заходів. У відділі оплати праці і соціальних програм «КАРПАТНАФТОХІМу» повідомили, що до Дня Святого Миколая для дітей працівників підприємства закуплено солодкі подарунки.

Також солодкі пакунки будуть передані з благодійною метою учням Калуської школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом, школи-інтернату для глухих дітей та дітям працівників ДПРЧ-24, яка обслуговує наше підприємство. Загалом такі солодкі подарунки обійдуться підприємству у 272 тис. грн.

Приємний святковий сюрприз очікує на дітей працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» і 29 грудня. Цього дня для них буде організована новорічна вистава. Про час і місце її проведення працівників підприємства буде повідомлено додатково.

Прийде Миколай і до калуських дошкільнят

19 грудня у ПК «Юність» відбудуться традиційні заходи із привітаннями міського голови і врученням подарунків.

На святкове дійство будуть запрошені діти соціально незахищених категорій, діти з особливими освітніми потребами, діти учасників АТО й інших категорій, які навчаються у школах міста. Загалом подарунки від Миколая отримають близько 500 дітей.

Окрім того, з подарунками від Миколая будуть і всі малята дошкільних навчальних закладів міста. Загалом понад 2300 дошкільнят. Солодощі для дітей закуплять за кошти міського бюджету.

У ПК «Мінерал» уже працює резиденція святого Миколая

12 грудня у маленьких калушан було справжнє свято – у ПК «Мінерал» відбулося відкриття резиденції чудотворця Миколая. Прийматиме святий тут всіх охочих до 20 грудня.

На дітей у резиденції святого Миколая чекають театралізовані дійства, атракції, майстер-класи та багато інших сюрпризів. Працює резиденція щодня з 12.00 до 18.00.

Організовані групи про зустріч із Миколаєм заздалегідь можуть домовитися за номером 099-072-58-78.

Нагадаємо, що цьогоріч у парку культури і відпочинку ім. І. Франка хатинки Миколая не буде.

Підготувала Тетяна КУРТАШ.

18.12.2017

Інші публікації

Іван Підсадюк – новий генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу»

На цю посаду першого заступника генерального директора – головного інженера Івана Підсадюка було призначено з 9 грудня, згідно з протоколом №70 від 8 грудня позачергових Загальних зборів Учасників ТзОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». На калуському хімічному комплексі Іван Михайлович загалом пропрацював 37 років. За цей час він здобув повагу та авторитет у колективі калуських нафтохіміків. Його професіоналізм, витримка, […]

Установка з випуску поліетилену працює на повних навантаженнях

Вже чотири місяці поспіль на максимальних навантаженнях працює колектив цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Як повідомив редакції «НК» начальник цього структурного підрозділу Ярослав Шепіда, план з виробництва продукції за підсумками листопада колектив цеху виконав на 100,4 відсотка. Не мають виробничники і проблем з відвантаженням готової […]