ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Cтуденти виявляють бажання проходити практику та працювати в “КАРПАТНАФТОХІМі»

Вже неодноразово на сторінках «НК» та в соціальних мережах йшлося про те, що в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» діє програма підтримки молодих кваліфікованих спеціалістів, які після закінчення вищих чи середніх-спеціальних навчальних закладів виявляють бажання працювати в колективі калуських нафтохіміків.

Сприяло цьому як ще в минулому році, так і в кількох попередніх роках проведення на підприємстві  виробничих практик та екскурсій для студентів технічних спеціальностей.

Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, впродовж 2019 року виробничу практику в різних підрозділах підприємства пройшли 336 студентів ВНЗ України і Калуського політехнічного коледжу. Безпосередньо на робочих місцях її проходили шість майбутніх спеціалістів.

Зважаючи на те, що в 2020 році вже з березня в державі був оголошений через епідемію COVID-19 карантин, виробничу практику в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» пройшло 205 студентів, з яких семеро працювали на робочих місцях.

Через поширення інфекційної хвороби цього року екскурсії студентів та школярів на підприємство були припинені, тоді як в 2019 вони організовувалися для студентів Національного університету «Львівська політехніка», Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, учнів Калуського ліцею №10 та деяких інших навчальних закладів.

Такий налагоджений тісний зв’язок промислового підприємства з навчальними закладами дає результат. Адже в 2019 році 29 молодих спеціалістів після закінчення навчання у ВНЗ стали працівниками ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Ще п’ятеро колишніх студентів поповнили сім’ю калуських нафтохіміків уже в 2020 році.

. Коли інформація  вже була підготовлена, стало відомо, що 17 листопада «КАРПАТНАФТОХІМ» відвідала група студентів Калуського політехнічного коледжу, що навчаються за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія».

Прибули вони на підприємство разом із викладачем закладу Тетяною Цимбалістою, аби ознайомитися з історією, структурою та специфікою роботи товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», адже в них розпочалася виробнича практика, яку вони проходитимуть у підрозділах підприємства.

Детальну інформацію про підприємство та особливості його роботи в період карантину студентам коледжу надали спеціалісти відділів управління персоналом та технічного.

19.11.2020

Радилися, як об’єднати науковий і освітній потенціал з інтересами підприємства та громади

26 квітня у Калуському політехнічному коледжі відбулася зустріч дирекції цього навчального закладу з представниками Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» та громади Калуша, на якій велася мова про те, як об’єднати зусилля промислового потенціалу Калуша та вищих навчальних закладів з метою підготовки фахових спеціалістів. На правах господаря директор політехнічного коледжу Петро Гринькевич […]

Нафтохіміки оперативно відремонтували вузол обліку стоків з міста, що дозволило не обмежувати калушан у водопостачанні

Ці ремонтні роботи в цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» неможливо було виконати без тимчасового повного припинення транспортування побутових стоків з Калуша. А відкладати проведення ремонту на пізніше було ще й небезпечно, адже вузол обліку господарсько-побутових стічних вод з міста за тривалий період експлуатації деяких труб великого діаметру в будь-який момент міг […]