ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Cпеціалісти-нафтохіміки взяли участь в Українському полімерному форумі

Група працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яку очолював заступник генерального директора з виробництва Олександр Болецький, побувала в службовому відрядженні в столиці України. Тут у готелі Фавор Парк 8 і 9 вересня вони брали участь у ІІІ щорічній конференції Українського полімерного форуму УПФ 2021.

Цей представницький захід організувала й провела для виробників полімерної продукції, переробників полімерів, постачальників добавок та обладнання для їх переробки в Україні та закордоном компанія FPR-Events. Український полімерний форум зібрав разом у готелі Фавор Парк з багатьма просторими конференц-залами, оснащеними найновішими технічними засобами для проведення заходів у різних форматах, понад 160 учасників, які представляли провідні вітчизняні й зарубіжні підприємства і компанії.

Також, як поінформував Олександр Болецький, деякі компанії, представники яких не мали можливості відвідати захід, брали участь у ньому в режимі онлайн.

– На Українському полімерному форумі ми були одні серед усіх його учасників, котрі представляли єдине в країні підприємство, на якому виробляється полімерна продукція, – констатує Олександр Ярославович. – Всі інші представляли на цьому заході переробні підприємства і компанії. Чимало з них уже співпрацюють з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а деякі, працівники яких самі підходили до нас, щоб поспілкуватися, виявляли бажання використовувати поліетилен чи ПВХ нашого підприємства в своїх технологічних процесах з переробки сировини і виробництва тієї чи іншої готової продукції.

З дуже цікавих презентаційних доповідей, що були в програмі конференції, чимало корисної інформації ми почерпнули з виступу керівників редакції «Полімери» інформаційного агентства «Хім-Кур’єр». Вони зробили детальний аналіз ринків ПВХ і поліетилену в Україні та світі.

Своєю чергою начальник технічного відділу Едуард Маслов зазначив, що значний акцент на форумі було сфокусовано на переробників вторинної полімерної сировини. Зокрема, представник компанія DOW виклав бачення компанією циклу життя полімерного матеріалу та про можливості його безпечної переробки, яка запобігає потраплянню полімера в навколишнє середовище.

Також організаторами УПФ 2021 було надано його учасникам чимало часу для знайомства і переговорів, створено комфортні умови для спілкування. Упродовж двох днів роботи конференції у конференц-залах та інших приміщенням готелю Фавор Парк панувала тепла ділова атмосфера, що об’єднувала всіх його учасників.

Василь ТКАЧУК.

21.09.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]