ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Cпеціаліст «КАРПАТНАФТОХІМу» пройшла курси екологічного менеджменту

11-17 листопада у Києві в німецько-українській промислово-торговельній палаті в рамках програми ExpeTS Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини пройшов курс «Стратегічний екологічний менеджмент». Безпосередню участь у цьому заході взяла і заступник начальника відділу промислової безпеки, охорони праці та екології ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Юлія Бумбу.

Як зазначили на відкритті заходу його організатори, на міжнародному рівні вимоги до дотримання компаніями екологічних стандартів постійно зростають. Клієнти та споживачі очікують нових екологічних продуктів та послуг. Впроваджуючи системи екологічного менеджменту, компанія має численні переваги, такі, зокрема, як економія ресурсів, підвищення безпеки, оптимізація виробництва, поліпшення іміджу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Популяризація переваг та можливостей корпоративного захисту навколишнього середовища, а також надання відповідних навиків є одним із головних завдань екологічного менеджера.

За словами Юлії Бумбу, зміст курсу охоплював широкий спектр тем, що розвивають практичні й теоретичні знання екологічного менеджменту.

– Мова, зокрема, йшла про екологічні аспекти, енергоефективність, небезпечні речовини, викиди, управління відходами, водними ресурсами, біорізноманіття та інше, – наголошує спеціаліст підприємства. – Також обговорювалися такі теми, як рамкові умови впровадження екологічного менеджменту в Україні, аудит, відповідальність та комунікація.

Учасники курсу після успішної здачі екзамену отримали міжнародний сертифікат, дійсний у 91 країні, де знаходяться офіси зовнішньоторговельних палат (AHK). Цей сертифікат також включає можливість стати тренером з екологічного менеджменту в Україні у співпраці з AHK Ukraine.

Загалом вважаю, що такі курси є досить актуальними і затребуваними в наш час, адже дають корисний світовий досвід та знання, – наголосила Ю Бумбу.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

06.12.2019

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]