ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Чимало студентів виявило бажання проходити практики на «КАРПАТНАФТОХІМі»

Представники підприємства поділилися враженнями від ярмарку робочих місць у Харкові

У попередньому номері «НК» повідомлялося, що з метою пошуку молодих спеціалістів, яких не вистачає на виробництвах, а також популяризації підприємства начальник відділу роботи з персоналом «КАРПАТНАФТОХІМу» Любов Тітова та провідний фахівець цього відділу Ірина Білецька побували на ярмарку робочих місць у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

– Обстановка на ярмарку налаштовувала до легкого та простого спілкування як зі студентами, так і з викладачами та представниками інших фірм. – ділиться враженнями Л. Тітова. – На ярмарок ми прибули найпершими, хоч добиратися нам було найдовше. Для кожної фірми було спеціально відведене місце зі столом та стендом, тобто своєрідна виставкова зона. Крім того, за кожним учасником ярмарку був закріплений волонтер, який надавав інформаційну та іншу допомогу. Загалом цього дня під одним дахом зібралося понад 70 компаній-роботодавців, серед яких – великі промислові підприємства, ІТ-компанії та банки, а також фірми, які потребують фахівців різного профілю – перекладачів, менеджерів з продажу, консультантів.

Щодо «КАРПАТНАФТОХІМу», то ним здебільшого цікавилися студенти тих спеціальностей, випускники яких були вже в нас на практиці. Чимало студентів обмінялися з нами своїми контактними даними, адже мають бажання приїхати на наше підприємство найперше для проходження практики. Ми розповідали всім зацікавленим про існуючі вакансії, умови праці та соціальні гарантії для працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та розповсюджували буклети й інші інформаційні матеріали серед учасників заходу.

– Під час ярмарку ми також спілкувалися з директором департаменту науки і освіти Харківської ОДА Ларисою Карповою, – додає І. Білецька. – Надзвичайно зацікавилися співпрацею з нашим підприємством і представники компанії «Харківенергоремонт». Також спілкувалися з в. о. директора навчально-наукового інститут хімічних технологій та інженерії (ХТ) Ігорем Рищенком та науковцем кафедри хімічної техніки та промислової екології Олесею Філенко, яку зацікавили наші очисні споруди.

Із захопленням викладачі університету переглядали публікації про їхніх студентів, які були надруковані в газеті «Нафтохімік-Калуш», і які  ми спеціально привезли з собою та розмістили на стенді. Приємні враження залишилися в студентів та викладачів і від знайомства з іншими інформаційними матеріалами про діяльність ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Тетяна Яніцька.

16.11.2018

Віталій Гатич: «У листопаді в «КАРПАТНАФТОХІМі» трудилося 70 відсотків працівників нашої фірми»

Серед усіх підрядних організацій, які в листопаді були задіяні до проведення зупинкового ремонту в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», найбільшою кількістю працівників була представлена на виробничих майданчиках нафтохімічного комплексу вже віддавна його надійна партнерська фірма – ДП «ГСІ-Укнафтогазбуд» з Одеси. Цьому ж дочірньому підприємству відомого акціонерного товариства «ГЛОБАЛБУД-ІНЖИНІРІНГ» і було довірено виконати найбільш відповідальні й найскладніші механо-монтажні та […]

Цехи підприємства відновлюють роботу після зупинкового ремонту

5 грудня під головуванням генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка та за участю його заступників, керівників служб, управлінь і відділів підприємства відбулася щотижнева оперативна нарада, на якій головним було питання завершення ремонтних робіт на виробництвах та підготовки обладнання установок до ведення пускових робіт. На початку наради генеральний директор підприємства зобов`язав керівників усіх рівнів забеспечити належний […]