ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Чемпіонський титул – у школярів з Кропивника

18 грудня в ігровому залі ФСК «Нафтохімік» пройшли фінальні матчі традиційного волейбольного турніру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша і Калуського району на призи об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб, який був присвячений до Дня святого Миколая. Чемпіонський титул виборювали чотири кращі команди, які забезпечили собі право зіграти у фіналі за результатами поєдинків на попередньому етапі змагань.

У перших двох матчах цієї стадії турніру протистояння сільських і міських учнівських колективів завершилось на користь волейболістів навчальних закладів Калуського району. Команди Кропивницької ЗОШ І-ІІ ст. і Добровлянського НВК І-ІІІ ст. з однаковим рахунком 2:1 перемогли відповідно суперників з Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 та Калуського ліцею №2.

Так само три сети довелось зіграти командам Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 та Калуського ліцею №2 в очному протистоянні за третє місце. У результаті напруженої й безкомпромісної боротьби перемогу святкували ліцеїсти, обігравши своїх суперників з рахунком 2:1.

А ось у фінальному поєдинку команді з Кропивника знадобилось тільки два сети, щоб перемогти команду з Добровлян. До речі, кропивницькі школярі і в 2016 році на турнірі, присвяченому до Дня святого Миколая, дійшли до фіналу та мали можливість здобути чемпіонський титул. Але тоді у вирішальному матчі за «золото» вони поступилися команді Новицького НВК І-ІІІ ст. з рахунком 0:2.

Церемонію нагородження учасників волейбольного турніру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша й Калуського району провели голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович та заступник голови об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб Анатолій Дутчак. Вони вручили волейболістам такі бажані й приємні нагороди.

Всі 16 команд отримали солодкі призи. Переможці турніру – волейболісти Кропивницької ЗОШ І-ІІ ст. та його призери – команди Добровлянського НВК І-ІІІ ст. і Калуського ліцею №2 були відзначені грамотами, кубками, медалями та волейбольними м’ячами. Найбільше м’ячів (аж три) отримали кропивницькі школярі. По одному волейбольному м’ячу дісталося команди, які посіли 4-10 місця. Крім того, грамотами і цінними індивідуальними призами були відзначені кращі гравці чотирьох команд, що були учасниками фінальної частини турніру. Судді та представники команд найкращими волейболістами визнали Назара Фединяка (Кропивник), Валентина Шпака (Добровляни), Валентина Мердуха (ліцей №2) і Сергія Ситника (ЗОШ №5).

Василь ТКАЧУК.

24.12.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]