ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

400 калуських нафтохіміків вакцинувалися від грипу та ГРВІ

З настанням холодів збільшується ризик захворіти не лише на коронавірусну інфекцію, а й на такі вже звичні застудні захворювання, як ГРВІ та грип. Думка медиків з цього приводу однозначна: найдієвішим та найефективнішим методом запобігання цим захворюванням та виникненню їх ускладнень є вакцинація.

Тому, щоб допомогти працівникам уникнути можливих простудних захворювань, керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу» цьогоріч, як і в попередні роки, подбало про їх вакцинацію та вітамінізацію.

– Працівники за власним бажанням обирали чи хочуть вони отримати вітамінно-мінеральний комплекс, чи щеплення вакциною, – розповідає провідний економіст – керівник групи відділу фінансів та казначейства підприємства Андрій Варварук. – У результаті 400 людей прийняли рішення отримати вакцину, а 2160 – вітамінний комплекс.

Цьогоріч нафтохіміків, як і в попередні роки, щепитимуть французькою вакциною «VAXIGRIP». Процес вакцинації працівників був організований 8 і 9 грудня в медпунктах підприємства, що знаходяться в приміщенні заводоуправління та на виробництві етилену і поліетилену. Щодо вітамінного комплексу, то, за рекомендаціями медиків, був обраний препарат «ДУОВІТ», який придбали та роздали  працівникам підприємства ще в листопаді.

До вищесказаного варто додати, що цього року вакцинувалося вдвічі більше працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», ніж у попередні роки.

Степан ВАСИЛІВ.

11.12.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]