ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

4 листопада команда «Нафтохімік» стартує І лізі чемпіонату області

Федерація волейболу Івано-Франківської області затвердила склад колективів та календар ігор чемпіонату області серед чоловічих команд першої ліги сезону 2018-2019 рр. Про це повідомив голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович.

У сезоні 2018-2019 рр. у першій лізі обласного чемпіонату з волейболу змагатимуться вісім команд. З них три будуть новими суперниками команди ФСК «Нафтохімік». Принаймні в останні роки вони участі в обласних волейбольних турнірах не брали.

– Мова йде про команди «Говерла» (Надвірна), «Горіш» (Делятин) і «Ліцей №23» (Івано-Франківськ) – уточнює Б. Войтович. – Але годі сподіватися на те, що вони будуть, так би мовити, слабшими суперниками. З неофіційних джерел відомо, що деякі новачки першої ліги підсилили свої склади волейболістами, які були одними з лідерів у інших провідних командах області.

Решта учасників першої ліги чемпіонату області нам відомі за виступами в попередніх волейбольних сезонах у цій чи вищій за рангом лізі. Зокрема, це такі команди, як ВК «Підвербці» (Тлумацький район), «Зелені дракони» (Бурштин), ВК «Заболотів» (Снятинський район) та «Університет» (Івано-Франківськ).

Звання чемпіона області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги учасники турніру виборюватимуть за традиційною схемою. Будуть проведені чотири тури в різних містах. За підсумками семи ігор, які зіграють команди, чотири кращі з них розіграють розіграють у фіналі медалі чемпіонату області. Він проходитиме 30 і 31 березня 2019 року. А ось місце проведення фінальних ігор буде визначено пізніше.

За словами Б. Войтовича, матчі першого туру чемпіонату області з волейболу команди першої ліги зіграють 3 листопада в Івано-Франківську та 4 листопада у Калуші. Цього дня в спортзалі ФСК «Нафтохімік» відбудуться чотири поєдинки:

ФСК «Нафтохімік» – «Говерла» (поч. о 10.00)

«Зелені дракони» – «Горіш» (11.30)

«Говерла» – «Зелені дракони» (13.00)

ФСК «Нафтохімік» – «Горіш» (14.30).

Також цього року команда ФСК «Нафтохімік» проведе ще по два матчі з суперниками в другому турі (1 грудня, Тлумач) і третьому турі (16 грудня, Бурштин). А поєдинки завершального четвертого туру уже відбудуться 2 і 3 лютого 2019 року в чотирьох різних містах. Калуським волейболістам знову доведеться поїхати в Бурштин та провести матч з місцевою командою «Зелені дракони».

Василь ТКАЧУК.

02.11.2018

«Нафтохімік» розпочав чемпіонат області з двох перемог

3 листопада в Івано-Франківську й 4 листопада в Калуші пройшли матчі першого туру чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2018-2019 рр. У нашому місті волейбольні баталії відбувалися в ігровому залі ФСК «Нафтохімік», куди підтримати улюблену команду прийшли разом з іншими вболівальниками й калуські ветерани цього виду спорту. Вони особливо тішаться тому, […]

Тріумфаторам футбольної команди «Хімік» 1978 року урочисто вручили пам’ятні нагороди

У перерві матчу 1/8 фіналу Кубка України з футболу між командами ФК «Калуш» і СК «Дніпро-1», в якому перемогли гості з рахунком 3:0, на місцевому стадіоні відбулося урочисте вшанування ветеранів калуського футболу, котрі 40 років тому досягли найбільшого успіху за всю історію аматорської команди нашого міста. В 1978 році тодішні гравці «Хіміка» ВО «Хлорвініл» під […]