ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

20 жовтня команда «Нафтохімік» стартує І лізі чемпіонату області

Федерація волейболу Івано-Франківської області затвердила остаточний склад учасників та календар матчів чемпіонату області серед чоловічих команд першої ліги сезону 2019-2020 рр.

Порівняно з попереднім сезоном в першій лізі за титул чемпіона області з волейболу змагатимуться не вісім, а дев’ять команд. Серед них абсолютно новими суперниками для команди ФСК «Нафтохімік» (Калуш) будуть ВК «Рожнів» з Косівського району та ВК «Марківці» з Тисменицького району. Також через фінансові проблеми цього сезону виступатиме в першій лізі івано-франківська команда «НТУНГ», яка змагалася у вищій лізі обласного чемпіонату з волейболу.

Як повідомив голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович, формат першолігового чемпіонату не змінився. Він проводитиметься за туровою ситемою в одне коло. За результатами першого етапу змагань чотири найкращі колективи вийдуть до фіналу, в якому розіграють між собою чемпіонське звання та призові місця.

– Стартує чемпіонат області з волейболу серед команд першої ліги вже цієї суботи, 19 жовтня, – говорить Богдан Володимирович. – Цього дня матчі першого туру проводитимуться в Бурштині та селі Рожнів. А в неділю, 20 жовтня, три поєдинки першого туру пройдуть у Калуші в ігровому залі ФСК «Нафтохімік». Наша команда, тренером якої надалі залишається заступник директора Калуського політехнічного коледжу з виховної роботи, викладач-методист з фізичного виховання Любомир Фединяк, зіграє вдома два матчі: об 11.00 – з ВК «Кутище» (Тлумацький район) і о 14.00 – з делятинською командою «Горіш». А о 12.30 ВК «Кутище» і «Горіш» проведуть поєдинок між собою. Тож, користуючись нагодою, запрошую місцевих волейбольних уболівальників у неділю, 20 жовтня, прийти в спортзал ФСК «Нафтохімік» та підтримати наших волейболістів у стартових матчах чемпіонату області.

Також цього року команда ФСК «Нафтохімік» проведе ще по два матчі з суперниками в другому турі 16 листопада в Бурштині та третьому турі 1 грудня знову в Калуші. А поєдинки завершального четвертого туру відбудуться в 2020 році. Їх підопічні Любомира Фединяка зіграють 29 лютого в Івано-Франківську.

Фінал чотирьох найсильніших команд першої ліги чемпіонату області з волейболу запланований на березень 2029 року.

Богдан Войтович також повідомив, що в новому сезоні за волейбольну команду «Нафтохімік» не виступатимуть двоє з ключових її гравців – Олександр Кононенко та Володимир Бербець. Натомість до заявочного складу команди увійшло шестеро новачків, більшість з яких є студентами Калуського політехнічного коледжу та інших вищих навчальних закладів України.

Василь ТКАЧУК.

18.10.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]