ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Відкритий одноетапний тендер

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує, Вас взяти  участь  у  відкритому одно етапному з проведенням торгів тендері  на надання  клінінгових послуг з:

– прання  і  ремонт  спецодягу

– прибирання службових, виробничих і побутових приміщень

– благоустрій,озеленення і прибирання території підприємства

– викошування трави в  період з травня по жовтень

– обслуговування сантехнічного обладнання

– зимового  утримання  доріг

-утримання гравійних полів в період з квітня по жовтень

-механізоване прибирання бетонних доріг і площадок в період з квітня по жовтень           -столярні роботи (обслуговування  адмінкорпусів)

            Запрошення для  участі  в  тендері  поширюється  на  організації,  які  самостійно можуть  забезпечити  виконання  всього  обсягу  робіт, що зазначений в тендерній документації.

            Замовник: ТОВ  “КАРПАТНАФТОХІМ”,  розташоване  за  адресою: 77306,  Україна,  Івано-Франківська  обл., м. Калуш,  вул. Промислова,4, управління, e-mail: mail@knh.com.ua.

            Контакти :

           Господарський відділ:  (03472) 7-35-53 , 7-34-60

           Відділ  ВКіТП: (03472) 7-35-47 , 7-37-62, 7-57-71

            e-mail: savchiiov@knh.com.ua,  zarembazp@knh.com.ua

            Дата початку надання послуг: « 01 »   січня   20 18 р.

            Дата завершення надання послуг: « 31 » грудня   20 18  р.

            Термін  подачі  заявки  на  участь  у  тендері  –    до 17.00 год.  12.12.2017_ р.

            Термін  надання        тендерних      пропозицій    до  17.00 год.  19.12.2017_р.

            Дата відкриття тендерних пропозицій  об  10.00 год   20.12.2017  р.

            До особливої уваги претендентів:

            Для участі в тендері і отримання тендерної документації претендент повинен  направити «Заявку на участь у тендері» та «Кваліфікаційну анкету претендента на відповідність вимогам промислової безпеки, охорони праці і навколишнього середовища» (з необхідними підтверджуючими документами). «Заявка на участь в тендері» без надання “Кваліфікаційної анкети» – не  приймається і до уваги не береться.

Форми «Заявки», «Кваліфікаційної анкети» розміщені на офіційному сайті ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» http://www.knh.com.ua в розділі: Тендери, підрозділі Документація  (http://www.knh.com.ua/doc_tender.shtml), іншу інформацію можна отримати по зазначених у запрошенні телефонах та адресах електронної пошти.

«Заявки», «Кваліфікаційні анкети», тендерні пропозиції направляти за адресою, яка вказана вище, а також на електронну пошту mail@knh.com.ua.

Термін дії Ваших тендерних пропозицій повинен складати не менше 90 календарних днів, починаючи з дати проведення тендеру.

З переможцем тендеру буде укладено договір протягом 30 робочих днів з моменту закінчення тендерних торгів.

04.12.2017