ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ООО «КАРПАТНЕФТЕХИМ»

приглашает на работу:

 

– ведущего инженера (по ремонту подвижных механизмов).

Официальное трудоустройство, полный социальный пакет, возможность карьерного роста, оплата труда от 12000 грн.

Требования к кандидату: образование: инженер-механик (автомобили и автомобильное хозяйство); опыт работы по ремонту и эксплуатации автокранов, автопогрузчиков, экскаваторов.

Телефон для справок: 7-35-06.

 

 

ООО «КАРПАТНЕФТЕХИМ»

приглашает на работу:

 

– начальника транспортного отдела

Официальное трудоустройство, полный социальный пакет, возможность карьерного роста, оплата труда от 16000 грн.

Требования: квалификация – инженер по организации перевозок на железнодорожном транспорте (организация перевозок и управление на железнодорожном транспорте); опыт работы по специальности.

Телефон для справок: 7-35-06.

 

На постоянную работу в железнодорожный цех ООО «КАРПАТНЕФТЕХИМ» нужны:

– машинисты тепловоза и помощники машиниста.

гарантируется:

– заработная плата от 8 тыс. Грн. (Помощник машиниста)

– полный социальный пакет;

– возможность карьерного роста.

Для трудоустройства машинистом тепловоза необходимым условием является наличие удостоверения на право управления локомотивом, для помощника машиниста тепловоза – удостоверение помощника машиниста.

Телефон для справок: 7-38-56 (отдел по работе с персоналом).

 

 

ООО «КАРПАТНЕФТЕХИМ»

требуются на работу:

– аппаратчики нефтехимического производства;

– мастера (по ремонту и обслуживанию технологического оборудования).

Официальное трудоустройство, полный социальный пакет, возможность карьерного роста.

Предпочтение отдается лицам с техническим образованием (техники-технологи химического производства, техники-механики, инженеры-химики-технологи, бакалавры и магистры химических специальностей) и лицам с опытом работы на производствах предприятия.

Наш адрес: г. Калуш, ул. Промышленная, 4 (отдел работы с персоналом). Телефон для справок: 7-38-59.

18.10.2017