Івано-Франківська область, м. Калуш, (вул. Промислова 4)
ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Щоб здобуті теоретичні знання допомогли в практичній роботі

З 19 вересня в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» розпочалася навчальна конференція «Олефінова академія для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». На запрошення керівництва підприємства заняття проводять спеціалісти фірми «Лінде» з Німеччини.
За словами начальника технічного відділу «КАРПАТНАФТОХІМу» Едуарда Маслова, більше 70 спеціалістів як безпосередньо з олефінового виробництва, так і служб головних спеціалістів підприємства, які згідно зі своїми посадовими обов’язками стикаються з його роботою, беруть участь у конференції. Після її завершення, а це буде п’ятниця, 22 вересня, всі учасники складатимуть екзамени.
Під час відкриття конференції генеральний директор нафтохімічного підприємства Володимир Шулиндін наголосив, що основна мета її проведення полягає в тому, аби усі працівники, які в тій чи іншій мірі задіяні в процесі піролізу і виробництва олефінової продукції, змогли збагатити свої теоретичні знання, що допоможе їм під час практичної роботи. Особливо це важливо для працівників, які останнім часом поповнили колектив нафтохіміків.
– Ваші успіхи в освоєнні теоретичних знань додадуть можливості для належної праці та службового росту в ході виконання своїх обов’язків безпосередньо на робочих місцях, – наголосив Володимир Шулиндін. – Тому я раджу вам скористатися наданою можливістю збагатитися знаннями, які вам пропонуватимуть спеціалісти фірми «Лінде», яка є ліцензіаром технології виробництва олефінової продукції.
Представляючи присутніх в актовій залі заводоуправління підприємства спеціалістів «Лінде», керівник групи Любов Холден сказала, що сьогоднішня конференція є свідченням того, що «КАРПАТНАФТОХІМ» є тепер не лише партнером із використання технологій їх фірми, а й в плані підготовки кваліфікованих кадрів.
– Керівництво «Лінде» задоволене розширенням партнерських зв’язків, і наша група виконає поставлені перед нею завдання, – зазначила п. Л Холден.
Анатолій Гайовий.
На знімку: Володимир Шулиндін представляє фахівців фірми «Лінде».

22.09.2017

Інші публікації

Як не крути, а все починається з води 50 років тому було здано в експлуатацію Чечвинське водосховище

Розвиток комплексу нафтохімічних виробництв у Калуші не відбувся би без надійного і потужного джерела водопостачання. З метою забезпечення водою промислових підприємств, які стрімко споруджувалися в Калуші, в 1963 році за проектом ДПІ «Укрводоканалпроект» (м. Київ) на ріці Чечва між селом Нижній Струтин і урочищем Підмонастир Рожнятівського району було розпочато будівництво водосховища з проектним об’ємом води […]

Володимир Шулиндін: «Продукція підприємства знову вийшла на свої ринки»

Наша зустріч з генеральним директором ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимиром Шулиндіним проходила вже в той період, коли, здавалось би, можна було відійти від турбот, пов’язаних з пуском виробництв, і тих проблем, які передували цій надзвичайно важливій події в історії колективу підприємства, але тим не менше Володимир Володимирович виглядав серйозним і був лаконічним і водночас переконливим у відповідях. […]