ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Тендерный комитет ООО «КАРПАТНЕФТЕХИМ» сообщает

о подведении итогов и признание претендентов победителями проведенных тендеров

               Предмет тендера Победитель тендера
              ООО «КАРПАТНЕФТЕХИМ»
1. Закупка спецодежды с логотипом ООО «КАРПАТНЕФТЕХИМ»:

ЛОТ № 1 – курток утепленных от общепроизводственных загрязнений;
ЛОТ № 2 – костюмов от общепроизводственных загрязнений.

 

ООО «Швейная фабрика« ДОВЕРИЕ », г.. Долина
3. «Проектирование системы учета подакцизных товаров ООО «КАРПАТНЕФТЕХИМ» в соответствии с требованиями Налогового кодекса Украины »

 

ООО ИГ «Техинсервис», г.Киев
2.  «Проведение капитального ремонта в объеме КР – 1 тепловозов:

ЛОТ № 1 – «Проведение капитального ремонта в объеме КР – 1 тепловоза серии ТЭМ 2».

ЛОТ № 2 – «Проведение капитального ремонта в объеме КР – 1 тепловоза серии ЧМЭ 3Т».

 

ПП «Гриф», Кривой Рог