ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

І Грофа підкорилася нафтохімікам-ентузіастам

З нагоди свого професійного свята керівники та головні спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вирішили в черговий раз підкорити одну із вершин Українських  Карпат. Цього разу для сходження обрали гору Грофу, що знаходиться в масиві Горгани.

Як проходило сходження на вершину Карпат, які враження супроводжували його учасників журналіст «НК» поцікавився в досвідченого туриста та доброго знавця Карпатських гір, заступника головного інженера підприємства з промислової безпеки, охорони праці та екології Романа Бумбу.

Незважаючи на те, що кілька днів до сходження дні падав дощ та було прохолодно, в день підкорення Грофи (9 вересня)  була чудова погода,– розповідає Роман Федорович. – Карпати нас зустріли дуже привітно. А розпочався наш туристичний  маршрут із села Осмолода.

Цей населений пункт Рожнятівщини вважається найзручнішим місцем для старту піших туристичних груп. Розпочинається маршрут з території колишнього селища лісорубів та вузлової станції вузькоколійної залізниці.

Сама гірська вершина  Гро́фа розташована на території ландшафтного заказника. Висота гори – 1748 м. Вона має конічну форму. На ній ще збереглись льодовикові форми рельєфукари, моренні вали. До висоти 1450 метрів  схили вершини вкриті ялиновим лісом, а вже вище – кам’яні осипи.

Дорогою до вершини учасники сходження побували у  відновленому туристами притулку «Плісце». Тут, до речі, ми відпочили, підкріпилися гірською карпатської водою та вирушили до  вершини  Грофи. По дорозі збирали ягоди брусниці та чорниці. А коли минули межу росту жерепу (альпійської сосни), то, повернувшись, побачили величну та красиву гору Паренки (1736 м).

Наша туристична група, сформована з ентузіастів, та вже добре згуртований під час попередніх сходжень та інших колективних заходів, що організовуються  підприємством, вийшла на вершину Грофи, як мовиться, в повному бойовому складі. За традицією виконали Гімн України та зробили колективне фото, щоб  внести в історію підприємства ще одну цікаву сторінку. Важливим моментом у цьому сходженні на Грофу було те, що разом із нами цю вершину підкорив колишній заступник генерального директора підприємства Юрій Павлович Безуглий, який нині перебуває на заслуженому відпочинку. Настрій у нього, як і в усіх нас, був чудовий.

З Грофи ми побачили вершини гір Висока, Ігровець, Сивуля, Молода, Яйко-Ілемське, гірські масиви хребта Аршиця, мальовничу панораму  села Осмолода.

Після короткого відпочинку на вершині ми підняли так званий енергетичний камінь. На зворотному шляху група розділилася. Частина поверталася вже пройденим маршрутом, а інша – через сідловину між горами Грофа та Кінь Грофецький. На цій перемичці ми побували ще в одному притулку для туристів.

А ще дорогою з гірських масивів Горган вдалося назбирати грибів, які дуже знадобилися під час приготування юшки. Вона, повірте, була дуже-дуже смачна.

Записав Анатолій Гайовий.

15.09.2017

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]